December 2014

xx

Club exams

14

Dangradentraining voor alle gordels vanaf blauw
November 2014

16

Dangradentraining voor alle gordels vanaf blauw

xx

Eten met de leden - Inschrijven verplicht
October 2014

19

Dangradentraining voor alle gordels vanaf blauw

25

Dancollege voor kandidaat zwarte gordels
September 2014

xx

Club exams

4

Stage door raadslid Hogere Raad Danny Buysse (Tengu Ryu Berlare) om 20:00

28

Dangradentraining voor alle gordels vanaf blauw
Augustus 2014

1 - 3

Sporthal gesloten

4

Start van het nieuwe seizoen

31

Dangradentraining voor alle gordels vanaf blauw
Juli 2014

4

Ledenvergadering

13

Dangradentraining voor alle gordels vanaf blauw

5 - 31

Sporthal gesloten
Juni 2014

xx

Club exams

8

Dangradentraining voor alle gordels vanaf blauw

9

Sporthal gesloten

22

Sporthal gesloten
Mei 2014

1

Sporthal gesloten

3

Sporthal gesloten

15

Stage Joachim (Tengu Ryu Berlare)

18

Dangradentraining voor alle gordels vanaf blauw

23

Clubkampioenschap Yawara Ryu Gent

24

Sporthal gesloten

25

20 km door Brussel

26

Sporthal gesloten

29

Sporthal gesloten

31

Sporthal gesloten
April 2014

9- 13

Kadettenstage

19

Sporthal gesloten

21

Sporthal gesloten

26

Sportproeven in de Blaarmeerschen van 14:00 tot 17:00

27

Dangradentraining voor alle gordels vanaf blauw
Maart 2014

xx

Club exams

8

Stage Schermen door MichaŽl Willems  (Tengu Ryu Berlare) - Zie Wauters vs Waes

15

BBQ Eetfestijn. Start om 19:30!

21

Stage Raadslid Geert Herssens  (Yawara Ryu Gent)

29

Dancollege voor kandidaat zwarte gordels

30

Dangradentraining voor alle gordels vanaf blauw
Februari 2014

23

Dangradentraining voor alle gordels vanaf blauw
Januari 2014

1

Sporthal gesloten

4

Clubkampioenschap 2014

18

Statutaire vergadering van de Hogere Raad voor Jiu-Jitsu

19

Dangradentraining voor alle gordels vanaf blauw

 

 

De Resultaten van ons Kampioenschap 2014

 

ASTERIX Trofee 2013 Daan Dumon
AANMOEDIGINGSPRIJS Junioren 2013 Dennis Van Malderen
 
1ste plaats CLUBKAMPIOENSCHAP Junioren 2014 Jelle Rombaut
2de plaats CLUBKAMPIOENSCHAP Junioren 2014 Daan Dumon
3de plaats CLUBKAMPIOENSCHAP Junioren 2014 Sonny Iwens
 
SENSEI Trofee  2013 Stefan Mannaert
AANMOEDIGINGSPRIJS Senioren 2013 Astrid Rombaut
 
1ste plaats CLUBKAMPIOENSCHAP Senioren 2014 Daphly Troch
2de plaats CLUBKAMPIOENSCHAP Senioren 2014 Jasmien Roggeman
3de plaats CLUBKAMPIOENSCHAP Senioren 2014 De Varez Kenny
 
Wisseltrofee Yzeren Willy 2013 Daphly Troch
Trofee Jos Burgelman - Jitsuka of the year 2013 De Backer Herman
Rode Lantaarn 2013 De Backer Herman

2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011   2010    2009    2008    2007    2006    2005    2004    2003    2002    2001